MEDinfo

InKOMPas

Aprašymas

Tai medicinos įstaigos pacientų bei paslaugų apskaitos sistema, kurioje pabandėme suderinti vadybos dalykus ir medicininės informacijos kaupimą. Su sistema gali dirbti ar naudotis suvestais duomenimis praktiškai visos įstaigos grandys. Registratūra gali naudotis registracijų žurnalu ir patogiu būdu formuoti pacientų eiles bet kuriai pasirinktai dienai. Gydytojas gali vesti, spausdinti ir peržiūrėti ligos istorijos įrašus, diagnozes, tyrimų rezultatus, formuoti paciento gydymo planus ir t.t.. Administracija turi galimybes gauti pačią įvairiausią statistinę informaciją apie įstaigos grandžių darbą, paslaugų statistikas, gydytojų darbo statistiką, filtruoti pacientus pagal pačius įvairiausius kriterijus (atliktas paslaugas, apsilankymų dažnumą, paslaugų suteikimo datas ir t.t.), vesti korespondenciją su pacientais. Buhalterija gali pasinaudoti įvairiomis finansinėmis ataskaitomis ir suvestinėmis, stebėti pacientų įsiskolinimų ir apmokėjimų eigą, stebėti draudimo bendrovių ar kitų įstaigų, kurios įsipareigoja apmokėti už paslaugas, mokėjimų eigą ir šių mokėjimų statistiką. Taip pat buhalterija gali naudotis medžiagų sandėlio apskaitos moduliu, kurio pagalba gali vesti medžiagų pirkimus, stebėti sandėlio užpildymą, medžiagų nurašymą ir spausdinti medžiagų nurašymo aktus. Kasa veda paciento mokėjimų už paslaugas apskaitą, spausdina sąskaitas ir finansines suvestines.Greta viso to, buvo stengiamasi, kad vartotojo darbas išliktų kiek įmanoma paprastesnis, darbiniai programos langai aprūpinti vienoda vartotojo sąsaja, stiliumi, įvairiomis duomenų paieškos ir funkcijomis, pagalbos langais. Vartotojas, padirbėjęs su kuria nors viena funkcija, nesunkiai galės įsisavinti ir kitas. Programa sukonstruota taip, kad vartotojas jaustųsi tikru duomenų šeimininku.

Pabrėžtinas ir ataskaitų formavimo būdas, leidžiantis filtruoti, grupuoti duomenis pagal pačius įvairiausius požymius ir atspausdinti ataskaitas, atsakančias į sudėtingiausius klausimus.

Realizuota keletas naudingų administravimo funkcijų. Tai duomenų atsarginių kopijų ir duomenų atstatymo funkcija, prisijungimo prie duomenų bazės parametrų nustatymo funkcija (reikalinga, kai prie duomenų bazės reikia prisijungti per kompiuterių tinklą), asmens sveikatos kortelės numerio formato nustatymo funkcija ir darbo su registracijų žurnalu parametrų nustatymas. Pastarosios dvi funkcijos leidžia programą nustatyti pagal konkrečius įstaigos poreikius.

Kompiuterinė sistema yra nuolatinio vystymo ir atnaujinimo kelyje. Ji nuolat papildoma naujomis funkcijomis ir galimybėmis. Taip pat paliekama galimybė priderinti ar įvesti naujas funkcijas pagal konkrečius kliento poreikius.

Pagrindinės funkcijos bei galimybės

 • Pacientų sąrašo pildymas ir pacientų paieška bei filtravimas pagal įvairius kriterijus.
 • Pacientų registracijos žurnalas . Kabinetų ir gydytojų užimtumo ir eilių formavimas. Išankstinė registracija į kabinetą arba pas gydytoją. Registruojama naudojant gydytojų ir kabinetų darbo grafikus.
 • Asmens sveikatos istorijos pildymas naudojantis formų šablonais, kuriuos pats gydytojas iš anksto paruošia. Programa automatizuoja paciento, gydytojo ir kitų duomenų įvedimą.
 • Pacientui atliktų tyrimų rezultatų (tame tarpe ir laboratorinių tyrimų) kaupimas, spausdinimas bei analizė.
 • Paciento gydymo planų ir grafikų sudarymas (pvz. kūdikių ir vaikų skiepijimo grafiko sudarymas) . Programa suranda ir nufiltruoja pacientus, kuriems tam tikrame laikotarpyje gydytojas paskyrė kokias nors procedūras ar darbus. Grafiko sudarymo palengvinimui galima naudoti iš anksto paruoštus darbų šablonus.
 • Pacientui suteiktų paslaugų apskaita.
 • Nuolaidų administravimas. Pacientui suteiktų nuolaidų ir išorinių siuntėjų apskaita.
 • Paciento mokėjimų ir įsiskolinimų apskaita . Sąskaitų, finansinių suvestinių spausdinimas.
 • Draudimo bendrovių, bei kitų organizacijų, kurios įsipareigojo apmokėti už pacientui suteiktas paslaugas, mokėjimų ir įsiskolinimų apskaita .
 • Korespondencijos su pacientais vedimas . Pagal įvairiausius kriterijus galima paruošti pacientų sąrašus ir atspausdinti adresus ar laiškus pagal iš anksto sukurtus šablonus. Programa automatiškai įterpia paciento duomenis.
 • Medžiagų sandėlio apskaitos modulis . Galima sekti medžiagų likučius, spausdinti užsakymus tiekėjams, įvesti ir nurašyti medžiagas. Paruošti nurašytų , sandėlyje esančių ir pradėtų naudoti medžiagų ataskaitas.
 • Ataskaitos . Paslaugų, finansinės, mokėjimų, pacientų, įmonių ir kt. ataskaitos. Duomenis galima nufiltruoti ir rūšiuoti pagal įvairiausius kriterijus.
 • Duomenų paieška. Visi pagrindiniai programos langai (pacientų, paslaugų, mokėjimų) turi sudėtingą duomenų filtravimo mechanizmą, kuris leidžia greitai surasti norimus duomenis pagal įvairiausias kriterijų kombinacijas.
 • Administravimo priemonės . Galimybė užduoti asmens sveikatos istorijos numerio formatą. Sukurti archyvinę duomenų kopiją ir atkurti duomenų bazę iš archyvo. Keisti prisijungimo prie duomenų bazės parametrus.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas

UAB "InKOMPas"
Ateities g. 1E - 1, LT-08419 Vilnius
Tel.: +370 52101202, +370 60174413
El.paštas: admin@inkompas.lt
http://www.inkompas.lt

Diegėjas

UAB "InKOMPas"
Ateities g. 1E - 1, LT-08419 Vilnius
Tel.: +370 52101202, +370 60174413
El.paštas: admin@inkompas.lt
http://www.inkompas.lt
Į viršų