Equinox Electronic Commerce Center (EC2)

Aprašymas

Sistema skirta transporto-ekspedicinėms taip pat ir sandėliuojančioms bei paskirstančioms krovinius kompanijoms.Sistema naudojama patikrinti gaunamus ir išsiunčiamus krovinius, sulyginant jų turinį su informacija, gauta tiesiai iš kliento (krovinio savininko) arba iš centrinio kompanijos kompiuterio (Host). EC2 sistema taip pat suteikia galimybę pakeisti sugadintas dėžių etiketes naujomis. Surinktų duomenų suvestinė modemu arba išoriniu kaupikliu (diskeliu) siunčiama į centrinį kompiuterį arba klientui.

EC2 gali priimti arba išsiųsti duomenis kaip tekstinę informaciją elektroninės informacijos perdavimo forma. Sistema gauna siunčiamų prekių sąrašą (Shipping Order) ir konteinerių pakrovimo planą (Container Stuffing), o išsiunčia gauto krovinio patikrinimo (Receiving) ir išsiunčiamo krovinio patikrinimo (Shipping) rezultatus.

EC2 sistemoje duomenys renkami, panaudojant brūkšninių kodų (barcode) skanavimą radijo dažnių terminalu (radio frequency terminal), duomenų surinkimo terminalu (batch terminal) arba rankiniu skaneriu (hand laser scanner), patikrinama, ar gaunamas krovinys atitinka siuntėjo pateiktą informaciją. Registruojamos dėžės be etikečių ir su sugadintomis etiketėmis, pateikiamas paprastas ir patogus trūkstamų etikečių spausdinimo būdas. Sistema leidžia registruoti gautus ir išsiunčiamus krovinius, sekti prekių likučius sandėlyje, taip pat generuoja įvairias ataskaitas.

EC2 sistema leidžia greitai ir patikimai kontroliuoti krovinių gavimą sandėlyje ar ekspedicinėje stotyje, krovinių išsiuntimą, užtikrina krovinių atitikimą gavėjo užsakymams, minimizuoja fizinio krovinio ir lydinčios dokumentacijos neatitikimus, sumažina darbo ir laiko sąnaudas krovinio dokumentacijos tvarkymui.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Atstovas

UAB "Equinox Europe"
Žeimenos g. 9, LT-50116, Kaunas
Tel.: +370 37386812
El. paštas: info@equinoxlt.com
http://www.equinoxlt.com
Į viršų