EKO IS

Algoritmų sistemos

Aprašymas

Ryšių su klientais valdymas (viskas ko reikia sėkmingiems pardavimams) – klientų informacija, komunikacija, sutartys ir kiti dokumentai, paslaugų/prekių sąrašai, kainoraščiai, paslaugų/prekių pardavimai ir kitos CRM funkcijos.

E-Parduotuvė ir Savitarnos svetainė – galimybė paslaugų/prekių pardavimą bei klientų aptarnavimą perkelti į internetą.

Užsakymų valdymas – paslaugų ir prekių užsakymų registravimas (per vadybininką arba iš e-parduotuvės) ir greitas paskirstymas įgyvendinti.

Maršrutų ir užsakymų įgyvendinimo valdymas – autotransporto priemonių maršrutų/reisų sudarymas ir optimizavimas, užsakymų įgyvendinimo kontrolė, reikalingo inventoriaus priskyrimas, maršrutų atvaizdavimas žemėlapyje, GPS kontrolė.

Mokėjimų administravimas – sąskaitos, mokėjimai, skolos, delspinigiai.

Transporto administravimas – transporto dokumentų administravimas (sertifikatai, techninė apžiūra, pažymėjimai ir kt.), vairuotojų registras, komplektacija, išlaidų apskaita.

Integracija su kitomis įmonės IS – verslo valdymo sistemomis, finansų valdymo (sąskaitų faktūrų eksportas bei importas) ir kitomis.

Privalumai

Atliekų apskaita – LR įstatymais privalomos atliekų apskaitos automatizavimas. Atliekų kontrolė pagal TIPK leidimą, atliekų apskaitos metinės ataskaitos, pirminis atliekų apskaitos žurnalas, pavojingų atliekų pervežimo lydraščių pildymas, priėmimo-perdavimo aktų bei krovinio važtaraščių pildymas, pavojingų atliekų naudojimo ar šalinimo įmonės darbo žurnalas ir kita.

Konteinerių (arba kito inventoriaus) apskaita – apskaitos operacijos: konteinerių pajamavimas skyriuje, konteinerių paskirstymas po klientų objektus, konteinerių gražinimas į skyrių. Galimybė identifikuoti konteinerius pagal inventorinius numerius, pritaikyta RFID. Suminės konteinerių likučių ataskaitos.

Integravimas su GPS kontrole, GIS sprendimais, RFID davikliais – integracija su GPS  (globali pozicionavimo sistema) kontrolės sistemomis, informacijos atvaizdavimas žemėlapiuose, maršrutų/reisų optimizavimas bei automatinis sudarymas, kitos GIS  (geografinės informacinės sistemos) galimybės. Krovinių, mašinų, konteinerių žymėjimas elektroninėmis žymėmis (RFID) bei judėjimo/pakrovimo kontrolė.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Gamintojas


UAB “Algoritmų sistemos”
verslo sritis – informacinių sistemų kūrimas, diegimas ir priežiūra. Įmonės darbuotojai gali Jums pasiūlyti ne tik jau sukurtus ir praktikoje išbandytus produktus, bet ir sukurti Jūsų specifiniams poreikiams pritaikytą informacinę sistemą.

Adresas: Smolensko g. 10, LT-03201 Vilnius
Įm. kodas 125774645
Tel.: (8~5) 273 41 81
Faksas: (8~5) 275 88 89
El. paštas: ofisas@algoritmusistemos.lt

Diegėjas

UAB “Algoritmų sistemos”
Tel.: (8~5) 273 41 81
Faksas: (8~5) 275 88 89
El. paštas: ofisas@algoritmusistemos.lt

Atstovas

UAB “Algoritmų sistemos”
Tel.: (8~5) 273 41 81
Faksas: (8~5) 275 88 89
El. paštas: ofisas@algoritmusistemos.lt

Į viršų