Columbus Service Manager

Columbus IT Partner A/S

Aprašymas

“Paslaugas teikiančios kompanijos išgyvena arba žlunga dėl aukštos teikiamų paslaugų kokybės. Įsigykite informacinių technologijų sprendimą, kuris palaiko visus paslaugų verslo aspektus. Tai – „Columbus Service Manager.” -Igor Torgov, CM, Columbus IT Russia.

Jei jūsų organizacija priklauso paslaugų sektoriui ir ypač jei jūs esate gamintoją aptarnaujanti organizacija (MSO), teikianti originalios įrangos gamintojų produktų dalių techninę apžiūrą, jums būtina išlikti daugelio verslo aspektų viršuje. Klientai tikisi greito, patikimo ir įperkamo aptarnavimo. „Columbus IT“ sukūrė programinį sprendimą, kuris grindžiamas „Microsoft Dynamics AX“ – pasauline lydere ERP technologijų, skirtų vidutinėms bei stambioms kompanijoms, srityje. Savai gamintojo aptarnavimo įmonei pasirinkite „Columbus Service Manager“.

„Columbus Service Manager“ sukūrė ekspertai – vyrai ir moterys – dirbę paslaugų sferoje ir žinantys tas ypatybes, reikalingas programiniam produktui, kurį galėtų naudoti jūsų darbuotojai. Jis sukurtas tapti ta viena sistema, kurios jums reikės paslaugų verslui valdyti ir – be abejo – daryti tai gerai.

Padidinkite pelningumą

Paslaugų verslo pelno maržos paprastai yra itin mažos: taip yra dėl fiksuotų sąnaudų, kintamų pajamų ir bėdų su skolininkais. Šiuolaikinis „Columbus Service Manager“ sprendimas leidžia išlikti verslo viršūnėje, tuo pat metu valdant sąnaudas.

Įsigiję „Columbus Service Manager“, jūs turėsite detalias ir nesudėtingai interpretuojamas paslaugų teikimo informacijos ataskaitas, kurias galėsite panaudoti verslui analizuoti ir klientų aptarnavimo lygiams tobulinti. Be to, jūs galėsite šią informaciją naudoti organizacijos išteklių panaudojimo efektyvumui didinti. Sužinoję, kur tiksliai yra paklausa ir kur keliauja jūsų pinigai, galėsite sumažinti atsargų kiekį ir geriau valdyti apyvartą.

Padidindama verslo darbuotojų darbo efektyvumą ir spartą, sistema „Columbus Service Manager“ suteikia galimybę geriau valdyti skolininkus. Jūs galėsite sutvarkyti sąskaitas prieš joms pavirstant neapmokamomis.

Kiekvienos paslaugų verslo dalies valdymas

„Columbus Service Manager“ buvo sukurta tam, kad tvarkytų kiekvieną jūsų paslaugų verslo aspektą. Ši nesudėtingai valdoma programa suteikia tiesioginę toliau išvardintų elementų kontrolę:

  • Sutarčių, įskaitant nuolaidas, apmokėjimo planus ir aptarnavimo informaciją.
  • Gaminių, su galimybe kurti medžiagų sąrašus.
  • Mainų srities, kad galėtumėte sekti skolintojus ir atsargines dalis (įskaitant atsarginių dalių atsargas).
  • Paslaugų, pagal suvartojimą, fiksuotą kainą arba abu kriterijus.
  • Aptarnavimo darbų – nuo įvertinimo ir biudžeto iki išsiuntimo.
  • Techninės pagalbos tarnybos, teikiant techninę pagalbą per karštąją telefono liniją.
  • Plataus vartojimo prekių – priminimai dėl pajamas didinančių papildančių produktų pasiūlymų.
  • Užduočių planavimo, naudojant grupinio užduočių planavimo kalendorių.
  • Aptarnavimo technikos ir įrankių valdymo, užtikrinant, kad jūsų ištekliai būtų visuomet prieinami ir naudojami efektyviai.
  • Projektų valdymo, surenkant informaciją apie apyvartą ir sąnaudas vėlesniems periodams arba ilgalaikių projektų analizei.„Columbus Service Manager“ – tai bendra ir suvienodinta sistema, skirta visų jūsų paslaugų verslo poreikių valdymui. Mes ją sukūrėme, kadangi žinome, kaip veikia jūsų verslo sritis: mes kalbame jūsų kalba.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Columbus IT Partner A/S
Lautrupvang 6, DK-2750 Ballerup, Danmark
Tel.: +45 70 20 50 00
El. paštas: info@dk.columbusit.com
www.columbusit.com

Diegėjas

Columbus Lietuva, UAB
Savanorių pr. 321C, LT-50120
Verslo centras CUBE (5 aukštas) Kaunas, Lietuva
+370 37 750 565
Verkių g. 25C, LT-08223 Vilnius, Lietuva
+370 5 210 27 27
www.columbusglobal.com/lt-lt/
Į viršų