Columbus IT Human Resource Management

Columbus IT Partner A/S

Aprašymas

Jei gerai valdote savo organizacijos žmones, vadinasi, valdote ir jos sėkmę. Jūsų įmonės vizija, tikslai ir vertybės atsispindi jūsų samdos, atlyginimo, išlaikymo ir skatinimo sistemose. Todėl bendrojoje verslo strategijoje turi būti numatyta žmogiškųjų išteklių strategija, procesai ir įrankiai.Technologija ir informacinės sistemos suteikia jums galimybę parengti gerą žmogiškųjų išteklių valdymo sistemą – tokią, kuri padėtų žmogiškųjų išteklių padaliniams, o ne juos pakeistų.Gera žmogiškųjų išteklių sistema efektyvumą didina keliais būdais:

  • Per automatizuotą įrašų kaupimą ir valdymą: sumažėja popierių pildymo poreikis, o tai reiškia spartesnį apdorojimą, mažesnes sąnaudas ir mažesnį klaidų kiekį.
  • Kadangi duomenų įrašas nebegrindžiamas popieriumi, nėra reikalo pergyventi dėl sudubliuotų įrašų ar perrašymo klaidų.
  • Tolydžiai organizacijoje veikianti žmogiškųjų išteklių sistema užtikrina nuoseklių procedūrų taikymą esamiems ir potencialiems darbuotojams.
  • Šiuolaikiška sistema leidžia pasiekti momentines žmogiškųjų išteklių ataskaitas ir metriką.

„Columbus IT Partner“ gali jums pademonstruoti, kaip teisinga žmogiškųjų išteklių strategija gali pagerinti įmonės moralę, įvaizdį bei pakelti apatinę liniją. Geri žmogiškieji ištekliai neša finansinę naudą, tuo tarpu „Columbus IT“ gali jums pasiūlyti tinkamus žmogiškųjų išteklių sprendimus.

Ką mes įtraukiame į jūsų žmogiškųjų išteklių užduotį

„Columbus IT“ turi žmogiškųjų išteklių specialistų komandą, kuri per ilgus metus turi sukaupusi daug sėkmingos darbo su projektais patirties. Mes galime pateikti patarimus, kaip kiekvieną žmogiškųjų išteklių aspektą paversti sėkmingu. Svarbūs yra šie momentai:

  • Svarios žmogiškųjų išteklių strategijos parengimas.
  • Žmogiškųjų išteklių poreikio analizė.
  • IT sistemos parinkimas ir įdiegimas.
  • Parama operacijoms.

Mes esame lankstūs, kaip ir jūs. Nesvarbu, ar jūs norite patobulinti vieną žmogiškųjų išteklių procesą, ar visą jų sistemą, mes turime patirties bei galime pasitelkti nuodugniai patikrintus bei išbandytus įdiegimo variantus ir projektų metodus.

Įtraukę „Columbus IT“ į savo žmogiškųjų išteklių komandą, žinokite: jūs pasamdėte geriausius.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė

Diegėjas

Columbus Lietuva, UAB
Savanorių pr. 321C, LT-50120
Verslo centras CUBE (5 aukštas) Kaunas, Lietuva
+370 37 750 565
Verkių g. 25C, LT-08223 Vilnius, Lietuva
+370 5 210 27 27
www.columbusglobal.com/lt-lt/
Į viršų