Columbus Construction Suite

Columbus IT Partner A/S

Aprašymas

Nesvarbu, ar jūsų įmonė stambi, ar vidutinė, teikianti apšvietimo, energetikos, santechnikos ar šildymo paslaugas, subrangovas ar rangovas – ji vis tiek turi dirbti itin konkurencingoje aplinkoje su unikaliais informacijos poreikiais. „Columbus IT“ siūlo unikalų sprendimą: „Columbus Construction Suite“, kuris grindžiamas naujausia technologija, vadinama „Microsoft Dynamics AX“.

Sukurta jūsų verslui

„Columbus Construction Suite“ tvarko visas administravimo procedūras, įskaitant skaičiavimus, sąmatų rengimą, projektų valdymą, sandėliavimą, logistiką, perskaičiavimą, prekybą, algalapių bei vienetinio apmokėjimo sistemas ir darbo jėgos patvirtinimo procesą.

Tačiau „Columbus Construction Suite“ yra daugiau nei tik standartinis verslo valdymo sprendimas. Jame yra modulių ir tinkinimo priemonių, specifinių statybų verslui, tad jūs galėsite valdyti svarbiausias savojo sektoriaus veiklas:

  • Projektų valdymas. Einamasis projektų ir sąmatų valdymas su atliktų darbų būsenomis.
  • Prekyba ir logistika. Jūsų verslo produktų kodų pritaikymas.
  • Pirkimai. Ypatybė, kuri yra tiesiogiai integruota į projektus. Prognozavimo priemonėje „įsipareigojamos sąnaudos“ yra pagrindinis indikatorius.
Jei jūsų bendrovė veikia keliuose su statybomis susijusiuose verslo sektoriuose, „Columbus Construction Suite“ gali tvarkyti padalinius bei verslo sritis ir prekybą su tiekėjais statybų, apšvietimo ir energetikos, santechnikos bei šildymo srityse. Sparta, efektyvumas ir ryšiai

„Columbus Construction Suite“ supaprastina jūsų sąmatų rengimo procesą, tolesnius skaičiavimus ir logistiką. Disponuodami einamaisiais ataskaitų rengimo įrankiais, apimančiais informaciją nuo pelno iki likvidumo vadybos, atsargų ir atliktų darbų, jūsų vadybininkai turės pakankamai informacijos laiku priimti teisingus sprendimus.

„Columbus Construction Suite“ suteikia galimybę jūsų darbuotojams, patarėjams ir tiekėjams prieiti prie reikiamos informacijos per internetą – netgi iš statybviečių. Klientai ir patarėjai gali stebėti projekto būseną, darbuotojai gali skaityti grafikus – visa tai esant reikalui galima atlikti iš nutolusių darbo vietų.„Columbus IT“ ir statyba„Columbus IT“ dirba grupė specialistų, turinčių patirties statybų pramonėje. Mes pastoviai sekame šios pramonės šakos poreikius bei prekybos sąlygų tendencijas. Jums taip pat yra pasiruošę padėti specialistai, turintys žinių „Dynamics AX“, klientų ryšių vadybos, VIS ir žmogiškųjų išteklių vadybos srityse. Mūsų ekspertai jums padės sukurti idealiai jūsų verslui tinkančią sistemą.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Vidutinė, Didelė

Gamintojas

Columbus IT Partner A/S
Lautrupvang 6, DK-2750 Ballerup, Danmark
Tel.: +45 70 20 50 00
El. paštas: info@dk.columbusit.com
www.columbusit.com

Diegėjas

Columbus Lietuva, UAB
Savanorių pr. 321C, LT-50120
Verslo centras CUBE (5 aukštas) Kaunas, Lietuva
+370 37 750 565
Verkių g. 25C, LT-08223 Vilnius, Lietuva
+370 5 210 27 27
www.columbusglobal.com/lt-lt/
Į viršų