Barcode Manager (Barman)

Aprašymas

Tai automatizuota sistema įvairių tipų etiketėms projektuoti ir spausdinti paprastais ir specializuotais etikečių spausdintuvais (Label Printer). Etikečių formatų šablonai kuriami vadinamuoju WYSIWYG (what you see is what you get) principu – etiketės detalus vaizdas, matomas kompiuterio ekrane, tiksliai sutaps su atspausdintos etiketės išvaizda: tekstas, brūkšniniai kodai ir t.t.To paties šablono etiketės gali būti spausdinamos grupėmis, duomenis pateikiant iš atitinkamo duomenų šaltinio. Duomenys etiketėms gali būti tiekiami iš įvairių duomenų šaltinių: paprastų ir struktūrizuotų tekstinio formato failų, Oracle SQL duomenų bazių, suvedami dialogo būdu arba/ir generuojami (modifikuojami) aritmetinėmis išraiškomis. Sistema palaiko centralizuotą etikečių spausdinimo proceso valdymą. Centralizuotas etikečių spausdinimas konvejerizuojamas, t.y. kiekviena nauja spausdinimo užduotis, susidedanti iš tam tikro etikečių skaičiaus, dedama į eilę, o atspausdinama tada, kai spausdintuvas pabaigia spausdinti prieš tai buvusias užduotis. Spausdinimo užduotis spausdinimo valdymo moduliui galima perduoti iš bet kurio kompiuterio, esančio tinkle.

Sistemą sudaro trys pagrindiniai moduliai, kuriuos galima naudoti nepriklausomai:

 • Form Builder – etikečių šablonų kūrimo ir redagavimo modulis
 • Print Task Generator – etikečių šablonų susiejimo su duomenimis ir spausdinimo užduočių kūrimo modulis
 • Label Print Manager – spausdinimo valdymo modulis
 Barman savybės
 • Palaikomi etikečių spausdintuvai: Monarch, SATO. Galima pridėti naujus spausdintuvų tipus.
 • Kiti spausdintuvai: Visi Windows OS palaikomi spausdintuvai.
 • Vizualus etikečių šablonų redagavimas: WYSIWYG; elementų stumdymas, dydžio keitimas pele ir nurodant tikslias koordinates; grupavimas; rikiavimas; įvairūs matavimo vienetai, ir t.t.
 • Brūkšniniai kodai: EAN-8/13 su +2 ir +5 papildymais; UPC-A/E su +2 ir +5 papildymais; Interleaved 2 of 5; Code 39; Code 93; Code 128 ir UCC-128; Codabar.
 • Duomenų šaltiniai: Paprasti ir struktūrizuoti tekstinio formato failai; Oracle SQL; dialogo būdu užklausiami laukai, laukai apskaičiuojami pagal aritmetines išraiškas – laikas, data, įvairūs skaitliukai.Galima pridėti naujus duomenų šaltinius.
 • Grafiniai elementai: Tekstas, linijos, stačiakampiai, paveiksliukai ir kiti(jei palaikomi atitinkamo spausdintuvo).
 • Integracija: Spausdinimo užduotis gali kurti kitos programos ir paduoti spausdinimo valdymo moduliui.
 • Spausdinimo konvejerizavimas: Spausdinimo valdymo modulis organizuoja spausdinimo užduočių atlikimo eiliškumą, aptarnaudamas atskirus spausdintuvus lygiagrečiai. Galimybė naudoti daug spausdinimo serverių tinkle.
 • Operacinė sistema: Windows NT/2000 

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Diegėjas

UAB "Equinox Europe"
Žeimenos g. 9, LT-50116, Kaunas
Tel.: +370 37 386812
El. paštas: info@equinoxlt.com http://www.equinoxlt.com

Atstovas

UAB "Equinox Europe"
Žeimenos g. 9, LT-50116, Kaunas
Tel.: +370 37 386812
El. paštas: info@equinoxlt.com http://www.equinoxlt.com
Į viršų