AgoRetail

Aprašymas

AgoRetail programa apima visus mažmeninės prekybos valdymo etapus nuo POS terminalo iki centrinio biuro ir užtikrina duomenų vientisumą vienoje platformoje. Su AgoRetail galima efektyviai vykdyti prekių tiekimo, kainodaros, pardavimų, akcijų ir nuolaidų funkcijas.

Universalu

AgoRetail pritaikytas darbui bet kurioje mažmeninės prekybos veiklos srityje: maisto prekių parduotuvėje, kavinėje, bare, drabužių parduotuvėje, degalinėje ar kitur.

Programa tinka tiek pavienei parduotuvei, tiek parduotuvių ar restoranų tinklui. Standartiniame programos komplekte yra centralizuotam valdymui ir duomenų perdavimui reikalingi įrankiai.

Patikima

AgoRetail – ilgametės patirties ir geriausios pasaulinės praktikos rezultatas. Programos diegimą ir palaikymą viso gyvavimo laikotarpiu užtikrina New Vision kompanija, diegianti kompleksines sistemas prekybininkams Baltijos šalyse nuo 1993 metų.

Lengva naudoti

Programa  suprojektuota taip, kad operacijas būtų galima atlikti keliais klavišų paspaudimais. Vartotojo patogumui ataskaitos gali būti formuojamos tiek grafiniu, tiek Excel lentelių pavidalu.

Paprasta kontroliuoti

Duomenys gali būti lengvai atsekami ir analizuojami, kadangi visos operacijos detaliai fiksuojamos sistemoje. Programos vartotojams nustatomos ir konfigūruojamos skirtingų lygių prieigos prie duomenų pagal iš anksto priskirtas roles.

Šiuolaikiška

Programa paremta Microsoft Windows platforma, todėl konfigūravimas atliekamas pažįstamoje aplinkoje. AgoRetail sukurta pasitelkus naujausią .NET technologiją bei Microsoft Office vartotojo sąsają.

Atvira modifikacijoms

Siekiant didesnio lankstumo bei pritaikymo kliento poreikiams produkto architektūra yra atvira modifikacijoms bei lokaliems pritaikymams.

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Mikro, Maža, Vidutinė, Didelė

Diegėjas

UAB "StrongPoint"
Laisvės pr. 85, Vilnius
El. paštas: info.lt@strongpoint.com
www.strongpoint.com

Į viršų